Monika Łobodzińska
Tony Hawk
Temat szkolenia: Cel- kierunek- sukces, czyli coaching dla studentów

Monika Łobodzińska – coach, ekonomista, znawca rozwoju osobistego i psychologiioraz miłośniczka górskich wycieczek. Lubi fotografować przyrodę i krajobrazy.
Ukończyła Ekonomię oraz Public Relations na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu a także Prawo Handlowe na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu i Podyplomowe studia Zarządzania Projektami na Politechnice Warszawskiej. Przez wiele lat pracowała jako ekonomista, Członek Rad Nadzorczych wielu spółek Grupy Kapitałowej ORLEN oraz członek wielu zespołów projektowych. Już wtedy interesowała się relacjami w grupie i analizowała wpływ rozwoju osobistego na postawy współpracowników i członków zespołu. Uzupełnieniem zainteresowań była praca w obszarze HR, skąd czerpała nową wiedzę i motywację do pracy coachingowej.
Jej pasją jest wspieranie rozwoju osobistego, coaching i psychologia. Ukończyła kurs „Psychologia motywacji” na Uniwersytecie Warszawskim oraz zdobyła Certyfikat EQA Norman Benett Academy – Coach Praktyk Biznesu. Od kwietnia 2014 r. założyła własną firmę MYHARMONY. Prowadzi indywidualne i grupowe sesje coachingowe (life coaching, coaching rodzicielski, business coaching) oraz warsztaty tematyczne z rozwoju osobistego. Z zamiłowaniem i sukcesami realizuje się w pracy coacha.
Współpracuje z Akademią Kreatywnych Mam organizowaną przez Biuro Coffice w Płocku oraz należy do Klubu Przedsiębiorczych Kobiet. Podczas wykładu opowie o sile coachingu, o swojej wizji sukcesu i o tym z czego czerpać siłę do działania i realizowania swoich planów i marzeń.

Prelekcja:

1.Co to jest coaching? – wprowadzenie studentów w tematykę coachingu. Główne założenia coachingu, co to jest feedback, strefa komfortu, rodzaje coachingu, parametry celów w coachingu.
2. Moja wizja sukcesu – przedstawienie własnej wizji sukcesu płynącej zewnętrznych motywacji. Motywowanie studentów do określenia własnej wizji sukcesu
3. Prawo przyciągania – wpływ pozytywnego nastawienia, wewnętrznej siły i determinacji w działaniu na osiągane efekty. Wysłuchanie przez studentów piosenki Marty Podulki „Mocna”. Ćwiczenia percepcyjne.
4. Sens, talent i optymizm jako równowaga w działaniu. Analiza stanu tych trzech czynników w odniesieniu do ważnej dla słuchacza roli życiowej, np.: studenta, przyszłego pracownika,partnera życiowego, syna czy przyjaciółki). Prezentacja gier coachingowych.
5. Cel – efekt. Ćwiczenie dotyczące precyzowania zamierzonego celu (kierunku) i efektu (skutku) działania, z uwzględnieniem posiadanych i potrzebnych zasobów oraz czasu, w którym efekt zostanie osiągnięty. Test spostrzegawczości.
6. Model góry lodowej – określenie przez słuchaczy poziomów motywacyjnych w wybranej przez nich roli życiowej, począwszy od środowiska, zachowania, umiejętności, przekonań, poprzez wartości, tożsamość aż do misji i wizji (tzw. Coaching TAO) – celem uświadomienia jak istotny wpływ na efekt naszych działań ma trwała zmiana zachowań i przekonań. Ćwiczenie z balonem.

Miejsce: Politechnika Warszawska ul. Łukasiewicza 17 sala nr. 50
Data: 9 kwietnia
Moduł: Kariera & Sukces


Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner strategiczny festiwalu

Mobile Vikings
Poznaj społeczność Vikingów. Są sprytni, przedsiębiorczy i świadomi swoich decyzji. Podobnie jak uczestnicy BOSSa.
Sprawdź Mobile Vikings
Partner technologiczny festiwalu
nazwa.pl
Nazwa.pl tworzy i dostarcza kompleksowe usługi. Oferowane przez firmę domeny internetowe, hosting, sklepy i niezawodna poczta pozwalają na rozwój polskiego sektora MSP, na jego ciągły wzrost.
sprawdź ofertę nazwa.pl
Partner główny festiwalu
PZU kariera
Poznaj oferty największej instytucj finansowej w kraju i upoluj staż w PZU.

sprawdź Grupę PZU
Patronat Honorowy nad festiwalem
bcc
Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.
sprawdź BCC

MEDIA
SPONSORZY I PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
Sandra Adamska
Koordynator Festiwalu BOSS Płock
s.adamska@sfbcc.org.pl
tel. +48 510 416 087
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
kontakt@sfbcc.org.pl
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl