Marta Remplewicz
Tony Hawk
Temat szkolenia: Pasja i przyjaźń w biznesie

Abosolwentka Politechniki Warszawskiej wydziału Chemii, specjalizacji Technologia Związków biologicznie czynnych i kosmetyków.

W ciągu  13 lat pracy zawodowej w różnych firmach i na różnych stanowiskach zdobyłam szerokie doświadczenie praktyczne zarówno z zakresów procesów technologicznych, zarządzania i optymalizacji kosztów i podnoszenia efektywnośći organizacji oraz skutecznych działań sprzedażowych ( w ciągu roku pracy zarządzane przez mnie Dział Sprzedaży osiągnał 30% wzrost przychodów z usług laboratoryjnych).

W działaniach praktycznych pomogło mi systematyczne podnoszenie kwalifikacji, liczne szkolenia zarówno zakresu Dobrych Praktyk Produkcyjnych, technik sprzedażowych, jak również negocjacji, ale przede wszystkim studia podyplomowe Master of Business Administration, które nauczyły szerokiego i strategicznego spojrzenia na otaczające nas rynki i możliwości wykorzystywania ich potencjału.

Dziś prowadząc własną firmę Kosmetyki DLA, spełniam swoje największe marzenie i łączę miłość do chemii z pasją do ziół!

Prelekcja:

Pasja i przyjaźń w biznesie

Chciałabym opowiedzieć o genezie firmy, którą prowadzę wraz z przyjaciółką Zosią. Tematem prelekcji byłoby przede wszystkim dążenie do osiągnięcia celów w biznesie i zrealizowania marzeń poprzez połączenie pasji i przyjaźni.
Kosmetyki DLA to właśnie mieszanka mojej pasji – chemii, zielarstwa i przyjaźni z Zosią – spółtwórczynią marki. To właśnie te czynniki doprowadziły nas do realizacji ogromnego marzenia, jakim było założenie biznesu związanego z kosmetyką i ziołami.
Podczas swojego wystąpienia chciałabym wykorzystać anegdoty z naszego życia prywatnego, wtrącić wątki dotyczące naszej przyjaźni, a także wspólnej fascynacji chemią, farmacją, zielarstwem i kosmetyką.
Na podstawie własnych doświadczeń związanych z relacjami międzyludzkimi, a także biznesem chciałabym opowiedzieć o blaskach i cieniach swojego biznesu, podkreślając jednak przede wszystkim te pozytywne aspekty własnej działalności.
Genezę powstania i historię rozwoju marki DLA chciałabym uczynić przykładem dla słuchaczy na to, jak niezwykle ważne jest stawiać w biznesie na rozwój swojej pasji i jak istotne jest wsparcie osoby, która również jest tym tematem zafascynowana.

Miejsce: Politechnika Warszawska ul. Łukasiewicza 17 sala nr. 50
Data: 9 kwietnia
Moduł: Kariera & Sukces


Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner strategiczny festiwalu

Mobile Vikings
Poznaj społeczność Vikingów. Są sprytni, przedsiębiorczy i świadomi swoich decyzji. Podobnie jak uczestnicy BOSSa.
Sprawdź Mobile Vikings
Partner technologiczny festiwalu
nazwa.pl
Nazwa.pl tworzy i dostarcza kompleksowe usługi. Oferowane przez firmę domeny internetowe, hosting, sklepy i niezawodna poczta pozwalają na rozwój polskiego sektora MSP, na jego ciągły wzrost.
sprawdź ofertę nazwa.pl
Partner główny festiwalu
PZU kariera
Poznaj oferty największej instytucj finansowej w kraju i upoluj staż w PZU.

sprawdź Grupę PZU
Patronat Honorowy nad festiwalem
bcc
Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.
sprawdź BCC

MEDIA
SPONSORZY I PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
Sandra Adamska
Koordynator Festiwalu BOSS Płock
s.adamska@sfbcc.org.pl
tel. +48 510 416 087
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
kontakt@sfbcc.org.pl
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl